Witamy na stronach naszej witryny internetowej Darmowy Kurs CSS
  1. Archiwum
  2. O szkole
  3. Nasze sukcesy
  4. Edukacja przedszkolna
  5. Linki
  6. Absolwenci

Darmowy Kurs CSS

Darmowy Kurs CSS

Darmowy Kurs CSS

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna / Uczniowie

UCZNIOWIE
 w roku szkolnym 2018/2019

KLASA I    KLASA II    KLASA III    KLASA IV    KLASA V    KLASA VI    KLASA VII    KLASA VIII

KLASA I - wych. mgr Agata Sołyga

1. Butryn Daria

2. Czarnecka Amelia

3. Czarnecki Igor

4. Dados Kuba

5. Domińska Małgorzata

6. Filipczuk Wanessa

7. Gawron Maja

8. Kamiński Igor

9. Karapuda Nikola

10. Korzeniowski Aleksander

11. Ogrzyński Kacper

12. Smolak Aleksander

13. Sugier Natalia

KLASA II - wych. mgr Jolanta Michalska

1.    Nalewajek Jakub

2.  Tatarczak  Jakub

3.   Trebicka Julia

KLASA III - wych. mgr Marta Jedut

1.    Kostyła Lena

2.    Kulik Jakub

3.    Piętka Tomasz

4.    Smolak  Dominika

KLASA IV - wych. mgr Jolanta Okuniewska

1.    Czarnecka Diana

2.    Czarnecki Szymon

3.    Gawron  Maja

4.    Kostyła Oliwier

5.    Kozieł Karol K.

6.    Król Weronika

7.    Kula Bartosz

8.    Nalewajek Wiktoria

9.    Smolak Natalia

10. Sobiesiak Julia

11. Staniak Karol

12. Tyburek Bartosz

13. Woch Albert

KLASA V - wych. mgr Agnieszka Sulej

1. Nikola Butryn  

2. Katarzyna Czarnecka

3. Oliwia Czarnecka

4. Weronika Domińska

5. Maksym Grzegorczyk

6. Zuzanna Kamińska

7. Daniel Korzeniowski

8. Kinga Piecyk

9. Mateusz Piętka

10. Andżelika Raciborska

11. Szymon Rzedzicki

12. Gabriela Staniak

13. Dominik Woch

14. Nikoletta Wolińska

KLASA VI - wych. mgr Paulina Sowa

1. Dominik Janek

2. Kacper Kulik

3. Jakub Sulej

 

KLASA VII - wych. mgr Paulina Sowa

1. Wiktoria Czarnecka

2. Amelia Gawron

3. Gabriel Grzegorczyk

4. Bartosz Jakubik

5. Kamil Kozieł

6. Kamil Olszak

7. Kacper Piecyk

8. Angelika Smolak

9. Julia Staniak

10. Karolina Sugier

11. Milena Szyszka

12. Wiktoria Wankiewicz

13. Daniel Wójtowicz

KLASA VIII - wych. mgr Karolina Bieniek

 1. Mateusz Dec

2. Weronika Kamińska

3. Malwina Kopacz

4. Łukasz Poznański

5. Karol Reszka

6. Szymon Rusinek

7. Amelia Smolak

8. Olaf Sulej

9. Karolina Szyszka

10. Paweł Turowski