Witamy na stronach naszej witryny internetowej Darmowy Kurs CSS
  1. Archiwum
  2. O szkole
  3. Nasze sukcesy
  4. Edukacja przedszkolna
  5. Linki
  6. Absolwenci

Darmowy Kurs CSS

Darmowy Kurs CSS

Darmowy Kurs CSS

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna  

Opublikowano: 20 grudnia 2018

Mikołajki

Korzystając z zimowej aury klasy starsze (IV – VIII), z okazji Mikołajek, udały się na wycieczkę do Lublina.

Na początku zameldowaliśmy się na lodowisku „Icemania”. Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować rozmiar buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Najmłodsi dodatkowo otrzymali kaski. Gdy wszyscy  byliśmy gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę. Przez około 75 minut korzystaliśmy z możliwości oderwania się od nauki. Każdy jeździł jak umiał: niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową, ale z czasem było coraz lepiej. Po wyczerpującej jeździe na łyżwach, udaliśmy się  na smaczny obiad i wyczekiwany odpoczynek.

Kolejnym punktem programu było „Multikino Olimp”. Film pt. „Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda.” okazał się pełen ciekawych zwrotów akcji, fantastycznych bohaterów, niezwykłych, wręcz baśniowych, wątków. Wszyscy z zainteresowaniem śledzili losy głównych bohaterów oraz rozwój wydarzeń na ekranie.

Nasz wyjazd był bardzo udany. Pozwolił wzmocnić naszą sprawność fizyczną. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele odzyskali siły na powrót do szkoły.