Witamy na stronach naszej witryny internetowej Darmowy Kurs CSS
  1. Archiwum
  2. O szkole
  3. Nasze sukcesy
  4. Edukacja przedszkolna
  5. Linki
  6. Absolwenci

Darmowy Kurs CSS

Darmowy Kurs CSS

Darmowy Kurs CSS

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna  

Opublikowano: 11 grudnia 2018

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W tym roku po raz pierwszy, 22 listopada, nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To właśnie w taki dzień chcieliśmy podkreślić jak ważne jest dla każdego z nas by być serdecznym, miłym, uśmiechniętym i pomocnym.

Obchody tego święta dało się odczuć już od pierwszego momentu wejścia na teren placówki, ponieważ wśród ubrań uczniów i nauczycieli dominował kolor żółty oznaczający optymizm i radość. W ramach tego wyjątkowego dnia stworzyliśmy wyjątkowe rzeczy: worek i drzewko życzliwości. Do worka trafiły żółte kartki, na których uczniowie napisali miłe sentencje, które następnie były losowane przez innych. Uśmiechom nie było końca… miło jest bowiem przeczytać, że ktoś nas lubi, czy też to, że nasz uśmiech jest piękny

Natomiast wyjątkowe drzewko życzliwości powstało z naszych odbitych i wyciętych dłoni, na których napisaliśmy miłe życzenia dla patrzących na drzewo. Teraz każdy, kto przechodzi korytarzem może przeczytać miłe słowa naszych uczniów.

Dopełnieniem tego dnia była loteria fantowa, w której zbieraliśmy słodycze dla Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Uczniowie bardzo chętnie brali udział i ofiarowali łakocie w zamian za drobny upominek.

To był dzień pełen pozytywnych emocji i od teraz na pewno będzie obchodzony każdego roku

Katarzyna Badeńska i Jolanta Okuniewska