Witamy na stronach naszej witryny internetowej Darmowy Kurs CSS
  1. Archiwum
  2. O szkole
  3. Nasze sukcesy
  4. Edukacja przedszkolna
  5. Linki
  6. Absolwenci

Darmowy Kurs CSS

Darmowy Kurs CSS

Darmowy Kurs CSS

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna  

Dzień Nauczyciela w naszej szkole

15 października był wyjątkowym dniem w naszej szkole, świętowaliśmy bowiem Dzień Nauczyciela oraz moment pasowania uczniów klasy I.

Z tej właśnie okazji odbyła się uroczysta akademia, na którą licznie przybyli nauczyciele, rodzice, pracownicy obsługi oraz oczywiście uczniowie. Już od samego początku brzmiały głosy naszych nowych uczniów, którzy po starannie wykonanej części artystycznej odbyli ślubowanie. Aktu pasowania dokonała Pani dyrektor i od tego momentu pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej. Uczniowie klasy I otrzymali dyplomy oraz legitymacje uczniowskie oraz usłyszeli od Pani Dyrektor życzenia wielu sukcesów w nauce, uśmiechu oraz wytrwałości w pokonywaniu trudności.

  

Następnie głos przejęli starsi uczniowie (klas IV-VIII), którzy przygotowali wystąpienie dla nauczycieli, podczas którego śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla wszystkich pracowników szkoły, za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Uśmiechom nie było końca od pierwszych słów piosenki. Ku zaskoczeniu niektórych nauczycieli odbył się również pokaz mody nauczycielskiej, gdzie uczennice klas VII i VIII zaprezentowały stroje dla kadry nauczycielskiej w promocyjnych cenach – kilka uśmiechów pedagogicznych!

Po odśpiewaniu uroczystego „Sto lat!” uczniowie zgodnie ze słowami piosenki rozdali na zakończenie pracownikom szkoły bukiety „złożone z róż i własnych serc”.

 Katarzyna Badeńska